Szolgáltatások

Egyéni oktatás

Egyéni oktatásra várjuk a tanulókat (felnőtteket, gyerekeket) minden hétköznap 7:00-20:00ig és szombaton 7:00-18:00-ig . A hatékony tanulás érdekében egyszerre 2x45 percet ajánlunk. Akár azonnal kezdhető a Kaposváron a Füredi út 1 szám alatti oktatótermünkben. Egyéni igények alapján lehetőség van általános nyelv, üzleti nyelv, szakmai nyelv tanulására, érettségi vizsgára való felkészítésre, korrepetálásra, bármilyen szintű és típusú nyelvvizsgára való felkészítésre, állásinterjúra történő felkészítésre, külföldre történő kiutazásra való felkészítésre, külföldi munkavállalásra történő felkészítésre.

Gyerek csoportok

• 3-6 éves gyerekeknek 5-6 fős csoportban heti 1x45 percben játékos angol foglalkozás Jingle-el, aki csak angolul ért és beszél.
  • Angol tanfolyam alsó tagozatos gyereknek heti 1x45 percben sok játékkal és mozgással.

Felnőtt csoportok

Lehetőség van heti két alkalommal 90 percben 4-5 fős kis csoportban szaktanár vezetésével angol tanulni kezdő (újrakezdő), haladó szinten. Emellett van kifejezetten középfokú és felsőfokú nyelvvizsga felkészítő tanfolyamunk is.
A kezdeti tudásszint meghatározásához szintfelmérő kitöltését javasoljuk, amit emailben el tudunk küldeni vagy a nyelviskolában kitölthető ügyfélfogadási időben 8-17:30-ig minden hétköznap. Ennek értékelése díjmentes.

Business Family - vállalati csomagok

Angol, német kihelyezett oktatást vállalunk, szaktanárokkal és anyanyelvi oktatókkal a Dél-Dunántúli régióban. Árajánlatkérés itt.

Céges nyelvoktatás jellemzői:

• A cél, a vállalat által megfogalmazott kulcs kompetencia fejlesztése, mely legtöbb esetben az idegen nyelvi kommunikáció.
  • cégek igényeit figyelembe véve  - csoportok kialakítása
  • díjmentes tudásszint felmérés
  • cég által meghatározott helyszínen
  • órarend kialakítása munkaidőhöz igazodva
  • nyelvtanáraink lendületes, tapasztalt üzleti nyelvoktatók
  • fejlődés folyamatos nyomon követése
  • fejlődés mértékének visszajelzése egyénre szólóan

A nyelvtudás fejlődését egyénileg nyomon követjük a tanfolyam teljes hosszában. Havonta írásos formában visszajelzést adunk a tanulók tudási szintjéről a cég vezetőségének.

Főbb referenciáink: Kaposvári és Szigetvári Kórház angol, német képzések megvalósítása, Somogy Megyei Egészségbiztosítási Pénztár angol oktatás, Vem-Metal Kft. Kaposvár.

Hungarian courses / Magyar tanfolyamok

We offer Hungarian lessons individually and in small groups. Our teachers are practiced Hungrian teachers with English and German interliguas.  This service is also available for businesses in Somogy county, with our teacher travelling to your business location.

Magyar, mint idegen nyelv órákat vállalunk egyénileg vagy kis csoportban. Tanárink gyakorlott magyar, mint idegen nyelvtanárok angol és német közvetítő nyelvekkel. Ez a szolgáltatás cégek számára is elérhető Somogy megyében. Vállalunk kiszállást a cég telephelyére.

Fordítás, tolmácsolás

A legtöbb európai nyelvre illetve nyelvről végzünk fordítási tevékenységet. Büszkék vagyunk eddigi partnereinkkel való jó kapcsolatainkra.

További részletek